Charger

Gold Charger Buldożer

Wystawy
2006 rok


Data Miejsce Wystawy Ranga wystawy Klasa Ocena Lokata Sędzia Tytuły Finały
(BIS)
Sędzia Foto
01.28 Trenczyn (Słowacja) Międzynarodowa pośrednia Dosk. 1 Pavol Seman (Słowacja) CAC, BOS, CACIB, BOB - - -
02.19 Paneveższ (Litwa) Krajowa młodzież Dosk. 1 Modestas Gailiunos (Rosja) Zw. Mł., NJwR II BEST JUNIOR Samil Abrakimov (Rosja) -
03.11 Vilno (Litwa) Klubowa Terierów młodzież Dosk. 1 Carlgunnar Staffberg (Szwecja) Zw. Mł., NJwR,

Zw.Kl.Lt.'06
- - -
03.12 Vilno (Litwa) Międzynarodowa młodzież Dosk. 1 Birgitta Hassengern (Szwecja) Zw. Mł., NJwR, BOB II BOG Rodi Hubenthal (Szwecja) -
03.24 Katowice Międzynarodowa pośrednia Dosk. 1 Muller Hans (Szwajcaria) CWC - - -
03.26 Kaliningrad Wszechrosyjska otwarta Dosk. 1 E. Baużes (Rosja) CAC, BOS, BOB III BOG E. Baużes -
04.09 Nowy Dwór Maz. Krajowa otwarta Dosk. 1 Krystyna Opara CWC, BOS, BOB - -
04.29 Kijów (Ukraina) Międzynarodowa pośrednia Dosk. 1 Monika van Brempt (Belgia) CAC, res.CACIB - - -
04.30 Kijów (Ukraina) Międzynarodowa pośrednia Dosk. 1 Martha Heine (Niemcy) CAC, BOS, CACIB, BOB,

Zw.Ua.'06
- - -
05.06 Sarajewo (Bośnia i Hercegowina) Międzynarodowa pośrednia Dosk. 1 Stefan Sinko (Chorwacja) CAC, CACIB, BOB III BOG Stefan Sinko (Chorwacja)
05.07 Sarajewo (Bośnia i Hercegowina) Krajowa pośrednia Dosk. 1 Igor Selimovic (Chorwacja) CAC, BOB - - -
05.13 Kishinev (Mołdowa) Międzynarodowa pośrednia Dosk. 1 Cristian Stavarache (Rumunia) CAC, res.CACIB - - -
05.14 Kishinev (Mołdowa) Międzynarodowa pośrednia Dosk. 1 Cristian Stefanescu(Rumunia) CAC, CACIB, BOB - - -
05.21 Zaniemyśl Klubowa Terierów Typu Bull championy Dosk. 1 Aneta Sobkowska -Dopierała CWC, BOS, BOB II BEST IN SHOW Lothary Ortlieb
06.04 Płock Krajowa championy Dosk. 1 Halina Dmowska CWC, BOS - -
06.10 Helsinki (Finlandia) Europejska pośrednia Dosk. 1 Harri Lehkonen (Finlandia) Zwycięzca Klasy
res.CAC
*
- -
06.17 Parnu (Estonia) Międzynarodowa championy Dosk. 1 Colin Smith (Finlandia) CAC, CACIB, BOS, BOB III BOG Colin Smith (Finlandia)
06.18 Kaliningrad Wszechrosyjska championy Dosk. 1 E. V. Senashenko (Rosja) CAC, BOS, BOB BOG,
V BEST IN SHOW
E. V. Senashenko, T. V. Sarmont (Białoruś)
07.23 Apolda (Niemcy) Klubowa Terrierów championy Dosk. 2 Danny Gilmour(Wielka Brytania) - - -
08.05 Vilno (Litwa) Międzynarodowa championy Dosk. 1 Martha Heine (Niemcy) CAC, res.CACIB - - -
08.06 Vilno (Litwa) Klubowa AST i SBT championy Dosk. 1 Jozef Mravik (Słowacja) CAC - -
08.19 Tallin (Estonia) Międzynarodowa championy Dosk. 1 Zeev Trainin (Izrael) CAC, CACIB, BOS, BOB,

Zw.Est.'06, nominacja na Crufts
- -
08.20 Heinola (Finlandia) Krajowa championy Dosk. 2 Zlatko Kraljic (Chorwacja) CAC* - - -
09.02 Częstochowa Grand Prix Terierów Typu Bull championy Dosk. 1 Tom Fleming (Wielka Brytania) CWC - - -
09.23 Wrocław Międzynarodowa Championy Dosk. 2 Igor Selimovic (Chorwacja) res. CACIB --
11.04 Nitra (Słowacja) Międzynarodowa championy Dosk. 1 Pavol Seman (Słowacja) CAC, CACIB, BOS, BOB - - -
11.19 Ryga (Łotwa) Międzynarodowa championy Dosk. 1 CAC, CACIB, BOS, BOB - - -

* Inne zasady przyznawania CACa.


Wstecz